גר בישראל? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בישראל לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה קריטי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שהאתר ייחסם לך ותישאר חסר אונים!

מה שעליך לעשות פשוט מאוד - שמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך, במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל
לכתובת ששמרת ותקבל מענה אוטומטי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר,
בנוסף תקבל כתובת אימייל לתמיכה האנושית שלנו ומגוון מדריכים איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות בעתיד.
שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה האוטומטי יתקבל, כמו כן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

אנו מאוד ממליצים שלא לזלזל בתהליך, הוא לוקח מספר שניות בודדות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד!
תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

באטמן לצפייה ישירה

תיאור התוכן

באטמן לצפייה ישירה, באטמן להורדה, באטמן תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, באטמן כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, באטמן 2022 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, בטמן 2022 לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית, The Batman לצפייה ישירה, The Batman להורדה, The Batman תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Batman כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, The Batman סרט 2022 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: באטמן (באנגלית: The Batman) הוא סרט גיבורי-על אמריקאי המבוסס על דמותו של באטמן מבית DC קומיקס ומשמש כאתחול מחודש לסרטי “באטמן”. את הסרט ביים וכתב הקולנוען מאט ריבס, ובו מככבים רוברט פטינסון בדמותו של ברוס ויין / באטמן, לצדם של זואי קרביץ, פול דנו, ג’פרי רייט, ג’ון טורטורו, פיטר סארסגארד, אנדי סירקיס וקולין פארל. פיתוחו של הסרט החל כשאת הסרט נועד לביים ולכתוב בן אפלק, במקביל לגילום דמותו של באטמן. עם זאת, בשנת 2017, נמסר על פרישתו של אפלק מהפקת הסרט, ואת מקומו כבמאי ותסריטאי תפס ריבס, שבחר לשכתב מחדש את העלילה על מנת להדגיש את הפן הבלשי שבדמותו של באטמן במידה רבה יותר משאר עיבודיו הקולנועיים הקודמים לדמותו של באטמן. עבור עלילת הסרט, ריבס שאב השראה רבה מקשתות עלילה כמו “שנה ראשונה” (1987), “ליל כל הקדושים הארוך (1996–97), “אגו” (2000), ו”שנת אפס” (2013–14), ובחר להציג גרסה צעירה יותר של באטמן. בינואר 2019, נמסר כי אפלק פרש מגילום דמותו של באטמן לחלוטין, וכי קשריו של הסרט ליקום הקולנועי של DC נותקו כליל. במאי 2019, נמסר על ליהוקו של פטינסון, וצילומי הסרט התקיימו מינואר 2020 עד למרץ 2021 בבריטניה ובשיקגו. הסרט עלה לאקרנים בלונדון ב-23 בפברואר 2022, בישראל ב-3 במרץ, ובארצות הברית ב-4 במרץ. הסרט זכה לשבחים על ביצועיהם של השחקנים, סצנות הפעולה ועלילתו, וספג ביקורות על אורכו. הסרט עתיד להשיק יקום חדש לסרטי “באטמן”, במסגרתו שני סרטי המשך נמצאים בשלבי תכנון ושתי סדרות ספין אוף הנמצאות בפיתוח עבור שירות הזרמת המדיה “HBO Max”. תקציר העלילה: עלילת הסרט נפתחת כשנתיים לאחר שברוס ויין החל לפעול תחת זהותו של באטמן ולהטיל פחד בלב הפושעים. כשלצידו רק שני בעלי ברית מהימנים – אלפרד פניוורת’ וסגן ג’יימס גורדון, שנאלץ לפעול לבדו ברשת של שוטרים ופוליטיקאים הפועלים מתוך מניעים מושחתים, באטמן ביסס את עצמו כהתגלמות הנקמה בקרב פושעי העיר. עד מהרה, באטמן מגלה כי הוא נאלץ להתעמת מול “איש החידות”, רוצח סדרתי ששם לו למטרה את בני המעמד העליון של גות’אם, אותם הוא מענה בשורה של תכסיסים סדיסטיים, ומותיר אחריו שובל של רמזים סתמיים. כשבמהלך חקירתו באטמן חושף את עברה המושחת של משפחתו, הקשורה למזימתו של איש החידות, באטמן נאלץ ליצור בריתות חדשות ולטהר את גות’אם סיטי מהשחיתות שפשתה בה.

בליל כל הקדושים, ראש עיריית גות’אם סיטי, דון מיטשל ג’וניור, נרצח על ידי רוצח סדרתי המכנה את עצמו “איש החידות”. ברוס ויין, שכעת פועל בגות’אם במשך כשנתיים תחת זהותו של באטמן, חוקר את זירת הפשע לצד משטרת גות’אם סיטי. סגן ג’יימס גורדון מגלה שאיש החידות השאיר הודעה לבאטמן, אך המפכ”ל, פיט סאבאג’, נוזף בו על שאיפשר לבאטמן להיכנס לזירת הפשע ומאלץ אותו לעזוב. זמן קצר לאחר מכן, איש החידות רוצח את סאבאג’, משאיר הודעה נוספת לבאטמן (“אתה אל ראטה אלאדה” – עכברוש מכונף) ושולח סרטון של מעשה הרצח לתקשורת המקומית.

באטמן וגורדון מגלים שאיש החידות השאיר דיסק און קי במכוניתו של מיטשל; המכיל תמונות של מיטשל עם אישה בשם אניקה ב”טרקלין אייסברג”, מועדון המופעל על ידי המאפיונר קרמיין פלקונה וסגנו, אוסוולד “הפינגווין” קובלפוט. באטמן מתחקר את קובלפוט, שטוען שאינו יודע דבר, אך שם לב שסלינה קייל, שותפתה לדירה של אניקה, עובדת כמלצרית בטרקלין. באטמן עוקב אחר סלינה לביתו של מיטשל, שם הם מגלים את הדרכון של אניקה בכספת. עם הגילוי, באטמן הולך לדירתה של סלינה במטרה לחקור את אניקה, אך מגלה שהיא נעדרת, ותחת זאת שולח את סלינה בחזרה לטרקלין אייסברג לחפש תשובות. באמצעות סלינה, באטמן מגלה שהתובע המחוזי של גות’אם, גיל קולסון, מקבל את שכרו מפלקונה, אך סלינה מנתקת את תדר השידור לאחר שנתקלת בפלקונה ובאטמן לוחץ עליה לגבי מערכת יחסיהם.

איש החידות חוטף את קולסון, חוגר פצצת זמן על צווארו ושולח אותו להלווייתו של מיטשל. כאשר באטמן מגיע למקום, איש החידות מתקשר איתו דרך הטלפון של קולסון, ומאיים לפוצץ את הפצצה אם קולסון לא יוכל לענות על שלוש חידות; באטמן עוזר לקולסון לענות על השתיים הראשונות, אך כשקולסון מסרב לענות על החידה השלישית – לנקוב בשמו של המודיע שמסר למשטרת גות’אם מידע שהוביל לפשיטת סמים היסטורית שהביאה לפשיטת רגלו של המאפיונר סאל מרוני – איש החידות הורג אותו. באטמן וגורדון מסיקים כי ייתכן שהביטוי “אל ראטה אלאדה” מתייחס לקובלפוט ועוקבים אחריו אל עסקת סמים, שם מגלים שהמבצע של מרוני מעולם לא הסתיים וששוטרים רבים מעורבים בו. תוכניתם לחקור את קובלפוט נקטעת כאשר סלינה מגיעה לגנוב את כספי הסמים שלו וחושפת אותם בשוגג. כשקובלפוט נמלט, סלינה מגלה את גופתה של אניקה בתא מטען של מכונית.

באטמן לוכד את הפינגווין לאחר שרדף אחריו בבאטמוביל, אך מגלה שהוא לא היה המודיע. באטמן וגורדון הולכים לחקור את חורבותיו של אחוזת ויין שהוסבה לבית יתומים במימון הוריו של ברוס, תומאס ומרתה, שם הם מגלים כי איש החידות הוא יתום שהשתכן בבית היתומים ונוטר מאז טינה לתומאס. משרתו של ברוס, אלפרד פניוורת’, מתאשפז בבית חולים לאחר שפתח מכתב שבו הוטמנה פצצה ששלח איש החידות בשביל ברוס. לאחר מכן, איש החידות מדליף ראיות הטוענות שתומאס, שהתמודד לראשות העיר כשנרצח, שכר את פלקונה להרוג עיתונאי שאיים לחשוף את עובדת היותה של מרתה חולת נפש. ברוס ההרוס, שגדל באמונה שאביו היה אדם בעל מצפון מוסרי, מתעמת עם אלפרד, שמאשר לו שתומאס אכן ביקש מפלקונה להפחיד את העיתונאי, אך החליט להסגיר אותו למשטרה לאחר שנודע על הרצח; וברוס משער שפלקונה התנקש בתומאס ומרתה במטרה למנוע זאת.

במפגש ביניהם, סלינה חושפת בפני באטמן שפלקונה הוא אביה הביולגי, שאינו מודע לכך למרות חשדותיו. סלינה מגלה כי אניקה נחנקה למוות על ידי פלקונה לאחר שמיטשל חשף בפניה כי הוא המודיע, ומחליטה להרוג אותו. באטמן וגורדון מגיעים לטרקלין אייסברג בזמן כדי לעצור אותה ולהביא למעצרו של פלקונה, אך איש החידות מתנקש בו באמצעות רובה צלפים מבניין סמוך. לאחר שבאטמן מחבר את פיסות המידע וחושף את זהותו כמדען הזיהוי הפלילי אדוארד נשטון, איש החידות נעצר ונכלא במוסד הפסיכיאטרי ארקהם אסיילום.

בארקהם, נשטון חושף בפני באטמן שהוא קינא באהדה שקיבל ברוס לאחר רצח הוריו בזמן שממנו התעלמו, ומביע את רצונו לחבור אליו במלחמתו בפשע. לאחר שבאטמן דוחה בכעס את נשטון, זה האחרון חושף בפניו שהוא הציב מספר רב של מכוניות תופת סביב גות’אם. הפצצות הורסות את שובר הגלים של גות’אם ומביאות להצפה המונית של העיר. במקביל, באטמן מגלה שנשטון טיפח כת מאמינים באמצעות האינטרנט, שמתכננים לרצוח את ראש העיר הנבחרת, בלה ריאל, בכאוס שייווצר. באטמן מביס את מאמיניו של נשטון בעזרתה של סלינה ומתחיל לסייע במאמצי ההתאוששות ונודר להיות סמל של תקווה עבור גות’אם. סלינה מחליטה לעזוב את העיר, באמונה שהיא בלתי-ניתנת להצלה, בזמן שנשטון מתיידד עם אסיר אחר.